Tartu lennujaam

Illustratsioon

Mitmekülgne platvorm erinevatele võimalustele

Tartu lennujaamas on mitmekülgsed võimalused lennundusega seotud äride arendamiseks. Tartu lennujaam vaatab tulevikku, sest olles Lennuakadeemia praktikabaasiks ja Lõuna-Eesti olulisemaks õhuväravaks julgeme Tartus lennujaamas unistada rahvusvahelisest ettevõtlusest ja selle hoogustamisest.

Tartus on mitmeid erinevaid võimalusi äripindade arendamiseks. Olemasolevaid äripindasid eraklientidele lennukite garažeerimiseks, aga ka erinevatele ettevõtetele, kes paiknevad Lõuna-eestis ja vajavad lennujaama lähedust oma äri edendamiseks.

Tartu kesklinn
14 min
Tallinna kesklinn
190 km
Helsinki lennujaam lennukiga
45 min
Helsinki lennujaam autoga
5 tundi

Tartu avab uksed

Tartu lennujaama äripinnad sobivad just neile, kes soovivad oma äri viia rahvusvahelisele tasemele kodumaalt ja veelgi enam, Lõuna-Eestist lahkumata. Olemasolev taristu ning võimalused arendada lennundusega seotud taristut annavad võimaluse arendada äripindasid ja uusarendusi ümber lennuraja paiknevatel lennujaamale kuuluvatel kinnistutel. Äripinnad ja nende arendusvõimalused teevad eriliseks lennunduse ja äri vähel tekkiv sünergia, unikaalne asukoht ja rahvusvaheline esinduslikkus.

Peame oluliseks süsinikujalajälje vähendamist kõigis regionaalsetes lennujaamades ja Tartuski toodame olulise osa vajaminevast elektrienergiast oma päikeseparkides ja loodame nende mahtu kasvatada tulevikus veelgi.

Galerii